НКРЕКП оштрафувала водогін "Дніпро-Кіровоград" на 85 тис.грн за порушення

ОКВП "Дніпро-Кіровоград" оштрафували за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу НКРЕКП.  

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у результаті розгляду на засіданні установлено, що обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград"  порушило Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

При здійсненні ліцензованої діяльності має місце відхилення фактичних витрат підприємства від витрат згідно зі статтями, затвердженими у структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Крім того, в ході перевірки встановлено невиконання ОКВП “Дніпро-Кіровоград” заходів інвестиційних програм на 2014-2016 роки. У структурі тарифу на централізоване водовідведення на 2016-2018 років, встановлено недофінансування за певними статтями та встановлено перевитрати.  Також встановлено перевищення фактичних втрат та витрат води у порівнянні із затвердженими у діючих тарифах. Підприємство не дотримувалось затвердженого графіку здійснення заходів інвестиційної програми та інше.

Накладення штрафу також стосується зменшення на 24,5 млн грн  (без ПДВ) тарифів у 2019-му році на централізоване водопостачання та водовідведення ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

НКРЕКП  постановила накласти штраф у розмірі 85 000 на ОКВП "Дніпро-Кіровоград". Зазначена сума штрафу має бути сплачена до Державного бюджету України у 30-денний строк з дня одержання копії постанови про накладення штрафу.

Нагадаємо, що водогін "Дніпро-Кіровоград" підніматиме тарифи на воду. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький