Односельці розповіли про 14-річну вагітну з Кропивниччини, яка вчинила суїцид

У селі Цибулеве Знам'янського району розповіли про школярку, яка вкоротила собі віку на 9-му місяці вагітності

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Gazeta.ua.

У селі Цибулеве Знам'янського району на Кропивниччині розповіли про 14-річну Христину, яка вкоротила собі віку. ЇЇ знайшли у зашморгу в дворі біля хати.

Дівчина була на 9 місяці вагітності. Наступного тижня у неї добігав термін пологів, чекала на дівчинку, за словами односельців.

Сім'я Христини роботяща та благополучна, розповіла голова сільської ради Людмила Таранець.

"Хороші працьовиті люди. Родина благополучна. На обліку соціальних служб не перебувала. Усе село в шоці. Що стало причиною такого вчинку, ніхто не знає", — каже Таранець.

Смерть школярки розслідує поліція. Слідчі встановлюють причини самогубства.

Місцеві жителі розповіли виданню "Факти", що тіло школярки виявили на подвір'ї біля опівночі. Дівчинку знайшла її тітка. Школярка повісилася на дереві біля будинку. Родичі самі зняли її з петлі і повезли на машині в лікарню, але було вже пізно.

"Цей випадок потряс все село, - розповіла місцева жителька, яка попросила не називати її імені. - Я до сих пір не можу повірити, що ця дівчинка могла накласти на себе руки. У травні їй мало виповнитися 15 років. Христина була ввічливою, привітною, завжди віталася. І сім'я там нормальна, цілком благополучна. Христина жила із мамою, молодшим братом і двома сестричками. Вона дійсно була вагітна і ось-ось мала народити.Казала, що у неї буде дівчинка. Батько дитини - наш місцевий житель, теж дуже молодий. Він не набагато старше Христини, йому 18 років. Не можу сказати про нього нічого поганого. Він Христину не кинув, вони збиралися разом виховувати дитину. Але поки вона ще жила з батьками, а він до неї приходив.

Наскільки я знаю, мама теж Христину підтримувала і допомагала їй. Складно сказати, що там могло статися. У селі до дівчинки ставилися нормально, її ніхто не труїв і не засуджував. Навпаки, сусіди її любили і бажали їй добра ... Наскільки я знаю, прощальній записки вона не залишила. Просто ввечері вибігла з дому і не повернулася. кажуть, того вечора вона неначебто посварилася з кимось із сестер. А пізніше її знайшли повішеною у дворі ... Подробиць того, що у них ввечері відбулося в родині, не знаю - її рідні шоковані і поки нікому нічого не розповідають. Але думаю, що там ніхто не бажав Христині зла".

Деякі подробиці про загиблу розповіли в школі, де вона вчилася.

"З цією дівчинкою ніколи ні у кого не було проблем, - розповіли в загальноосвітній школі. - Христина була доброю і старанною, добре вчилася, ні в яких неприємних історія не фігурувала. Вона закінчувала дев'ятий клас. Незважаючи на вагітність і майбутні пологи, збиралася продовжувати навчання в десятому класі. Але так як діти відзначають випускний та в дев'ятому класі, вона теж до цього готувалася. Нещодавно разом з однокласниками фотографувалася на віньєтку. Казала, що народить в кінці квітня, після чого зможе скласти іспити і піти на випускний.

Вона ладила з однолітками. Рання вагітність на її відносини з однокласниками ніяк не вплинула - вона, як і раніше, дружила з дівчатками, її не засуджували. У будинку начебто теж все було нормально. Там багатодітна сім'я, Христина - старша з дітей. Зі своїм хлопцем, батьком дитини, вона підтримувала стосунки. Останні кілька тижнів в школу вона не ходила, адже вже була на дев'ятому місяці. Ми чекали, що з дня на день довідуємося про народження дитини. А дізналися таку страшну новину ...

Вона не приймала участь в інтернет-спільнотах (із суїцидальними інтернет-іграми – ред.) подібного роду. В усякому разі нам про це нічого не відомо. У чому там причина, може встановити тільки слідство".

Ця подія - страшна трагедія, причини якої наразі місцевим мешканцям не відомі. Найімовірніше, поховають дівчинку в п'ятницю, 19 квітня.

Нагадаємо, що на Кропивниччині 14-річна дівчина на 9-му місяці вагітності вчинила суїцид.

Фото - dzvin.media

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький