ОКВП "Дніпро – Кіровоград" хотів оштрафувати підприємця, а той викликав поліцію

Підприємець за зіпсовану пломбу на лічильнику, звинуватив працівника ОКВП "Дніпро – Кіровоград" у спробі хабарництва

ОКВП "Дніпро – Кіровоград" хотів оштрафу…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ОКВП "Дніпро – Кіровоград".

Днями у Кропивницькому місцевий підприємець звинуватив працівників ОКВП "Дніпро – Кіровоград" у спробі хабарництва, коли почув про штраф за пошкодження пломби на його лічильнику, зазначають на підприємстві.

"Так, 21 серпня працівники Кропивницького ВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград" проводили планове зняття показників комерційного засобу обліку у підприємця К. Водомірний вузол з лічильником змонтований у водопровідному колодязі, який належить підприємцю К. та ним експлуатується, що зафіксовано підписаною обопільно схемою, яка є додатком до Договору. Діючими Правилами водокористування (п. 5.18) встановлено обов’язок споживачів забезпечувати цілісність засобів обліку, пломб і деталей пломбування та відповідальність за відповідні порушення. Під час проведеного обстеження працівники водоканалу виявили порушення цілісності опломбування з’єднань водолічильника Sensus-2,5", - поінформували на ВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Після фіксування порушення (в колодязі) та початку оформлення працівниками ОКВП "Дніпро-Кіровоград" акту в приміщені закладу, підприємець спробував "домовитись на місці", на що отримав категоричну відмову, зазначили на підприємстві. Та додали, що тоді підприємець заблокував вихід з кафе, викликав Нацполіцію та звинуватив працівників водоканалу у вимаганні хабаря.

За фактом незаконного їх утримування працівники водоканалу написали відповідну заяву до органів Національної поліції, також дали відповідні пояснення (спростування) про озвучені факти вимагання.

"Зважаючи на вищезазначене, ОКВП "Дніпро-Кіровоград" просить споживачів при виникненні будь-яких підозр на незаконні дії працівників повідомляти службу безпеки підприємства за телефоном (0522) 33-10-70, яка надасть необхідну допомогу у документуванні таких фактів та притягненні винних до відповідальності, в тому числі кримінальної", - звернулись до населення в водоканалі.

Нагадаємо, що водоканал завершив ремонт каналізаційного колектора на Кущівці в Кропивницькому, але пити воду з криниць жителям мікрорайону Кущівка не рекомендують.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"