Кропивницький відголосував за "Слугу народу": Остаточні результати "мажоритарки" та партій
В окрузі №99 з центром в Кропивницькому підрахували 100% бюлетенів
- Кропивницький
-
23 липня 2019 10:14
Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на ЦВК.
У Кропивницькому на окрузі №99 порахували 100% протоколів із 110 дільниць. Беззаперечними лідерами є партія "Слуга народу" та її кандидат-мажоритарник Олександр Дануца.
Дануца отримав 36,87% електоральних симпатій. Він дав відрив від свого найближчого суперника, поки ще чинного нардепа Олександра Горбунова (самовисуванець) у 22,06%. Горбунов прийшов на фініш перегонів із показником 14,81%.
Мажоритарна "бронза" дісталася депутату міської ради Кропивницького, висуванцю "Опозиційної платформи – за життя" Анатолію Ларіну - 11,10%.
Четвертим у мажоритарному заліку став поки ще чинний парламентар Костянтин Яринич, котрий йшов у ВР самовисуванням. Він отримав 10,74%.
П'яту сходинку посів депутат міської ради Кропивницького від "Батьківщини" Олександр Цертій (10,22%). Після нього шостим став киянин Олександр Персіянов, що балотувався у парламент від ПП "Сила і честь" (2,82%).
Сьомим вийшов на фінішну пряму голова спілки вірмен Кропивниччини Тігран Хачатрян із показником 2,08%. Восьмим – депутат міської ради Кропивницького Володимир Зайченко (2,05%).
Лідер "свободівців" обласного центру та голова фракції в міськраді Кропивницького Сергій Капітонов, який йшов у парламент від ВО "Свобода" та помічниця-консультантка нардепа від "Радикальної партії Олега Ляшка" Дмитра Лінька Марина Осіпова отримали менше 2%.

Щодо партій, то партія "Слуга народу" "зробила" своїх найближчих суперників "Батьківщину" на 39,14%, вийшовши на фініш із показником 49,52% проти "батьківщинських" 10,38%. До слова, ці вибори дали відверто провальні показники на Кропивниччині для прихильників Юлі, хоча степовий край традиційно вважався її регіоном.
"Бронзу" в партійному заліку отримала "Опозиційна платформа – за життя" із показником 9,41%.
Четвертою фінішувала партія екс-президента Петра Порошенка "Європейська солідарність" із 8,73%.
П'ятою у партзаліку стала партія "Сила і честь", котра не проходить в парламент із 5,43%. За "Голос", котрий отримає мандати в парламенті і який вийшов у Кропивницькому на шосте місце, віддали голоси 3,88% містян.
"Ляшківці", котрі "вилетіли" із парламенту, були сьомими із 2,37%. Восьмою в заліку із показником 2,09% вийшла на фінішну пряму ПП "Українська стратегія Гройсмана". Інші партії набрали менше 2%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:15СБУ затримала російського агента, що коригував удари по залізниці
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 11:06Троє людей, з яких двоє дітей, загинули внаслідок отруєння чадним газом на Кіровоградщині
- 14:21На Кіровоградщині зіткнулися військовий та пасажирський автобуси
- 08:20Нічний обстріл пошкодив залізницю: в "УЗ" розповіли, як ходитимуть поїзди
- 07:35Окупанти вночі вдарили по критичних об'єктах Кіровоградщини
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 11:03Військо РФ атакувало критичну інфраструктуру на Черкащині та Кіровоградщині
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 08:21У ніч на 14 жовтня окупанти вдарили по енергетиці на Кіровоградщині. Рух низки потягів змінено
- 22:02У складі ЗСУ з’являться кіберсили
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
Сектор

