Педуніверситет з Кропивницького став шостим в рейтингу кращих педвишів України

Центральноукраїнський державний педагогічний університет увійшов в ТОП-10 кращих педагогічних вишів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на інформаційний ресурс "Освіта.ua", котрий представиви педагогічні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року.

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вишів України:

"ТОП-200 Україна" — методика проекту "Топ-200 Україна" базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. Діяльність вишів оцінюється з допомогою інтегрованого індексу. Цей індекс містить три комплексні складові: індекси якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Рейтинг "Scopus" — результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг "Бал ЗНО на контракт" — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Нагадаємо, що рік тому Кропивницький педуніверситет став сьомим у ТОП-10 педагогічних вишів України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький