Призначили двох заступників прокурора Кропивниччини

В обласному центрі призначили двох заступників прокурора області

Призначили двох заступників прокурора Кр…

Про це йдеться на сайті прокуратури області, інформує Depo.Кропивницький.

Так, першим заступником прокурора та старшим радником юстиції став Володимир Твердохліб. За інформацією, працює в органах прокуратури ще з 2000 року.

Наступним заступником став Сергій Перепелиця, який працює в прокуратурі з 2008 року.

Обидва посадовця заступили на посаду від вівторка, 21 січня.

Довідково: Володимир Твердохліб народився 21 квітня 1979 року в с.Сковородинівка Золочівського району Харківської області. Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Я.Мудрого. В органах прокуратури працює з 2000 року. Трудова діяльність пов’язана з роботою в органах прокуратури Харківщини. Починав на посаді стажиста районної прокуратури, потім обіймав посади помічника прокурора та старшого прокурора Дергачівського Дзержинського районів, слідчого цієї ж прокуратури; заступника Ізюмського міжрайонного прокурора, прокурора Золочівського району; згодом обіймав посади прокурора та заступника начальника відділу в апараті прокуратури Харківської області. До призначення на посаду першого заступника прокурора Кіровоградської області обіймав посаду заступника начальника відділу організації керівництва досудовим розслідуванням злочинів у сфері службової діяльності, яке здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, що поширює свою діяльність на Харківську область.

Сергій Перепелиця народився 17 липня 1987 року у м. Харків. У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Я.Мудрого. Обіймав посади слідчого та старшого слідчого прокуратури Червонозаводського району та м. Харкова; заступника прокурора Фрунзенського району м. Харкова, заступника начальника першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області; слідчого з особливо важливих справ: начальника відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Харківської області. Перед призначенням заступником прокурора Кіровоградщини працював заступником начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, що поширює свою діяльність на Харківську область.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"