Реконструкція Набережної у Кропивницькому коштуватиме до 200 млн грн

Проект не зможуть реалізувати за рік чи два

Про це йшлося під час планового засідання робочої групи з питань реконструкції Набережної річки Інгул, передає Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

Начальник головного управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь зауважив, що підрядна організація розробила проект, проте, після необхідної експертизи, отримала зауваження. Суть у тому, що в назві було вказано, що реконструкція Набережної буде продовжена до вулиці Київської. Але, оскільки територія від вулиці Київської до Вокзальної знаходиться у природному стані, то це не буде реконструкція, а нове будівництво. Тож довелось виключити цю ділянку з реконструкції.

Друге зауваження стосувалось надання висновку з оцінки впливу на довкілля, оскільки на Набережній планується зведення очисних споруд для зливової каналізації, а також розташування розважального парку на території Козачого острова. Питання 70 днів вивчатиме "ТОВ Український лабораторний центр екологічних досліджень", а потім надасть висновок, який разом із скоригованою документацією управління віддасть на експертизу. Остання триватиме близько 45 днів.

Вже після того, як міська рада отримає висновки експертів, будівельники зможуть визначитись з черговістю та поетапністю реконструкції Набережної, розповів заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін. Тоді міська рада матиме законні підстави для того, щоб провести тендери та розпочати фінансування будівельних робіт.

"А на сьогодні ціна реконструкції Набережної коливається в межах 200 мільйонів гривень. - Такий масштабний об’єкт не можна виконати ні за рік, ні навіть за два", – наголосив Мосін.

Нагадаємо, що на Кропивниччині ремонтують сумнозвісну дорогу на Миколаїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook