Ректор медвишу, з філії якого в Кропивницькому відрахували 850 студентів, заперечує звинувачення СБУ (ВІДЕО)

Ректор Донецького медуніверситету заперечує звинувачення СБУ і заявляє про загрозу рейдерства

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" Донецького Національного медичного університету.

Ректор Донецького Національного медичного університету Петро Кондратенко вважає висунуті проти нього Службою безпеки України звинувачення спробами рейдерства. Відео його заяви опубліковано на сторінці ДНМУ в "Фейсбуці".

"Сьогодні деякими особами за сприяння деяких співробітників Головного слідчого управління Служби безпеки України здійснюються спроби усунути мене з посади, придумавши і висунувши проти мене абсолютно сфальсифіковані і вигадані звинувачення, які нічим не підтверджуються. Але мета цього зовсім інша. Мета - зберегти ті незаконні кримінальні схеми, які до останнього часу працювали в університеті і які нам вдалося лише призупинити. Це стосується незаконної міграції, торгівлі людьми, це стосується спроби по суті рейдерського захоплення університету та керівництва цим університетом. Це стосується і обкрадання іноземних студентів на величезні суми, яке сьогодні ми призупинили і якими сьогодні займається поліція - зокрема, в Кропивницькому.

Я, Кондратенко Петро Геннадійович, готовий відповісти на всі питання журналістів і своїх колег. Готовий розповісти все, що я знаю. Готовий розповісти, чому ми відраховуємо сьогодні 850 осіб іноземних студентів. Готовий розповісти і про ту суму заборгованості, яку має фірма-контрактер перед університетом", - заявив Кондратенко.

Нагадаємо, що у Кропивницький філії Донецького медичного університету стався міжнародний скандал. 850 іноземців залишилися без оплаченого ними навчання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький