Рух пасажирських потягів по станції Кропивницький повністю відновили

В обласному центрі будівельники повністю завершили монтаж гофрованої труби – основи нової арки у залізничному насипі по вулиці Ельворті, загальна протяжність якої складатиме 34 метри

Рух пасажирських потягів по станції Кроп…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Спеціалісти сертифікованої львівської лабораторії НВП "Тріада", що здійснювали розрахунки "Арки", супроводжували її встановлення, виконали завершальний етап – випробування конструкції. Фахівці встановили високоточні датчики і зняли показники в момент статичного і динамічного навантаження локомотивом і вагонами.

Процес випробування проконтролював міський голова Андрій Райкович. "Результати досліджень виявились набагато кращими за допустимі проектні, – зазначив міський голова. – А це доводить, що наша Арка спроектована і будується надзвичайно відповідально і має великий запас міцності. Я хочу подякувати будівельникам за швидку та якісну роботу, а всім пасажирам "Укрзалізниці" за терпіння".

Залізничники прийняли естафету від дорожників і оперативно відновили залізничну колію у двох напрямках. Вже від самого ранку, 15 червня, над "Аркою" почали курсувати пасажирські потяги.

Попереду у будівельників не менш відповідальне завдання: зведення порталів, які стануть обличчям нової Арки з двох сторін, облаштування відходів від конструкції, елементів благоустрою та відновлення дорожнього покриття.

Нагадаємо, що минулого тижня близько 50 пар вантажних потягів вже "прогуділи" над трубою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook