Студенти Кропивницького помірялися силою на турнірі з армреслінгу

Сьогодні у Донецькому національному медичному університеті відбувся чемпіонат з армреслінгу серед студентів вищих навчальних закладів Кропивницького

Студенти Кропивницького помірялися силою…

До змагань долучилися студенти медичного університету та медичного коледжу, льотної академії, педагогічного та технічного університетів, передає Depo.Кропивницький.

Ідея спортивного форуму належить Владиславу Загорському, голові студентської ради медичного факультету №2. В організації допомагали його колеги по навчанню та адміністрація університету.

Участь у турнірі взяли більше 40 хлопців та дівчат, змагалися як учасники з України, так і з Узбекистану, Гани та Єгипту. Усі учасники пройшли реєстрацію та зважування, щоб розділитися за ваговими категоріями. Головним суддею змагань був президент обласної федерації з армреслінгу Ігор Поцелуйко, а боковим арбітром — чемпіон Європи з пауерліфтингу Олександр Шаповалов.

Після короткого введення в правила цього виду спорту та жеребкування, турнір розпочався спарингами серед дівчат. Учасниць було сім, тому одна перейшла у наступний тур одразу. Перше місце тут посіла Ірина Ткаченко, друге — Надія Терещенко і третє — Катерина Чорна.

Хлопці змагалися у трьох вагових категоріях. І в кожній боротьба була доволі напруженою. У вазі до 75 кг перше місце завоював Роман Антішин, друге — Владислав Загорський та третє - Амур Ісмаїл.

У другій категорії змагалися чоловіки від 76 до 85 кг. "Золото" здобув Віктор Лосінський з льотної академії, який є призером і всеукраїнських змагань, друге місце у Євгена Перев'язка, а третє — у Дмитра Лисоконя.

І третя — найважча категорія — вище 85 кг. Найсильнішим тут став Сергій Поляков, "срібло" - у Олександра Демури та "бронзу" виборов Володимир Фулга.

Після турніру у вагових категоріях відбувся спаринг за абсолютне чемпіонство. Перемогу та кубок переможця здобув Віктор Лосінський.

Усі переможці отримали грамоти, медалі та призи від спонсорів.