Волонтери розповіли сумні-щасливі історії собак з притулку в Кропивницькому

258 собак, 29 котів та одна лелека живуть у притулку для бездомних тварин "БІМ" в обласному центрі

Волонтери розповіли сумні-щасливі історі…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення UA: Кропивницький.

Це тварини, яких викинули господарі, хворі або старі. Доглядають за ними семеро містян. Роблять це безкоштовно – розповіла голова організації Катерина Дорош. Їжу та ліки для тварин, або гроші на них збирають в охочих допомогти та під час благодійних акцій. В місяць витрачають тридцять тисяч гривень на утримання тварин.

Азіатську вівчарку Алтая господар лишив у передмісті Кропивницького.

"Він до нас потрапив три тижні тому, його прив'язали у селі Созоновка. Він був прикутий ланцюгом до дерева. І люди попросили його забрати, бо собака велика і страшна. Насправді він лагідний і добрий", - розповідає голова громадської організації із захисту тварин "БІМ" Катерина Дорош.

Іншого пса назвали Мостя. Його знайшли під мостом із кулею в хребті. Мостя ніколи не ходитиме, повідомив ветеринар волонтерам, і вони придбали йому візок для собак-інвалідів.

"У минулому році проходив у нас "Кубок Барбоса" і ми збирали кошти. Цей візочок коштує вісім з половиною тисяч гривень", - розповіла Дорош.

Мостя потребує постійного догляду, каже зооволонтерка Євгенія, яка допомагає тваринам у притулку шість років. Каже, що треба слідкувати, коли пес втомився, зняти візок.

Крім собак у притулку живуть лелека і 29 котів. Щодня волонтери готують для тварин 17 відер їжі, щоб прогодувати усіх, витрачають три з половиною години. У притулку потрібні люди, котрі б допомагали прибирати територію та будувати вольєри. Потрібні волонтери, які б шукали нових господарів тваринам.

Під час зйомки новий будинок знайшов безпородний пес Дєня, який мешкав тут рік. Його забрала до себе дівчина Світлана Шверненко.   

За минулий тиждень трьох собак влаштували до нових господарів, натомість у притулок за цей період потрапили вісім тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook