У медвиші в Кропивницькому відсторонили від роботи з іноземцями помічників усуненого ректора

Тристоронні договори укладатимуть між студентами, Донецьким медуніверситетом та фірмою-посередником ТОВ "Українські освітні послуги"

У медвиші в Кропивницькому відсторонили…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" помічника декана Сергія Несторова.

Він розповів, що в.о. ректора ДНМУ Олександр Герасименко наказом від 20 лютого відсторонив від роботи з іноземними студентами його та працівника ректорату Сергія Стулова. Також Герасименко розпорядився укласти тристоронні угоди між медуніверситетом, студентами та фірмою-посередником ТОВ "Українські освітні послуги".

"Можу повідомити так само, що помічник ректора Сергій Нестеров і провідний фахівець Сергій Стулов відсторонені наказом Олександра Герасименка від роботи з іноземними студентами. Ну і сьогодні ж (19 лютого – ред.) народився інший наказ в.о. Герасименка, про укладення тристоронніх договорів з іноземними студентами і запуском в університет ТОВ "Українські освітні послуги" ...", - написав на своїй сторінці Нестеров.

Є в цьому наказі на відсторонення і заступник проректора з економіки та адміністративно-господарських питань Геннадій Тупчієнко.

Окрім Нестерова, Стулова та Тупчієнка також відсторонена в.о. декана Міжнародного медичного факультету Ірина Торбенко через, як зазначено в наказі, "невідповідність займаній посаді" та "недостатню кваліфікацію".

Заступнику проректора доручено виділити для ТОВ "Українські освітні послуги" приміщення в кабінеті № 130.

Нагадаємо, що 13 лютого держсекретар Міністерства охорони здоров'я України Артем Янчук підписав указ про зміну керівництва вишу. Кадрові зміни провели на виконання ухвали суду, якою ректора навчального закладу Петра Кондратенка відсторонено від посади у зв'язку з порушеним щодо нього кримінального провадження.

Новопризначений в.о. ректора медвишу Олександр Герасименко накази про відрахування 850 іноземних студентів медвишу у Кропивницькому скасував.

Відсторонений ректор Петро Кондратенко заявив, що кримінальне провадження за звинуваченням його у корупції відкрили через викриття ним схеми з незаконної міграції та заробітку на студентах-іноземцях.

Водночас представник фірм-контрактера звинуватив ректора у вимаганні хабарів. СБУ повідомила про арешт автівок, які для ректора придбав рекрутер. Сам Кондратенко заявив, що певний час користувався авто, але вони не перебували в його власності.

Напередодні суду, де розглядалося клопотання про відсторонення Кондратенка, у виші відбувся пікет студентів. Вони висловили незгоду з вимогою заплатити повторно за навчання, адже ТОВ "Українські освітні послуги" не перерахувало університету кошти, які вони сплатили.

Підлеглі Кондратенка 7 лютого видали указ про відрахування 850 іноземних студентів через несплату коштів за їхнє навчання фірмою-контрактером ТОВ "Українські освітні послуги". Новопризначений посадовець скасував наказ.

Новий керівник медвишу в Кропивницькому запевнив, що питання про відрахування студентів не є актуальним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook