Кіровоградський суд не випустив на волю "правосека" Тарана
Активісту обласного осередку добровольчого українського корпусу Пилипу Тарану не змінили міру запобіжного заходу
- Кропивницький
-
9 грудня 2015 14:00

Про це повідомляє кореспондент Depo.Кіровоград, який нині знаходиться в Апеляційному суді.
Активісти "Правого сектору" заблокували виїзд із суду аби Тарана не повезли назад в СІЗО.
Нагадаємо, сьогодні в Апеляційному суді Кіровограда розглядають апеляції щодо двох членів ПС, яких обвинувачують у пограбуванні Національної лотереї в Кіровограді. Зараз судді мають розглянути ще одну справу стосовно активіста ПС Івана Борисова.
8 грудня активістку "Правого сектору"Марту Кузів, яку теж підозрюють у пограбуванні ігрового залу, відпустили на поруки нардепа.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39На Кіровоградщині 22 посадовцям повідомлено про підозру у розтраті грошей і зловживанні владою
- 00:04Сербські партизани виявилися не по зубах: срібний призер УПЛ припинив виступи в єврокубках
- 22:27Скандал у Белграді: Українській команді заборонили вийти на поле з прапором нашої держави у офіційній грі єврокубка ФОТО
- 11:39Під атакою ворога опинилося пожежно-рятувальне депо у Кропивницькому ФОТО
- 03:47Російські БПЛА вночі масовано атакували Кропивницький
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 22:42Українська футбольна команда уперше в історії програла клубу з Андорри в єврокубках: "відзначилося" житомирське "Полісся"
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 11:03На Кіровоградщині знешкодили термобаричну бойову частину ворожого БпЛА вагою понад 50 кг ФОТО
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим проєктом у межах співпраці України та США
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"