У колонії в Кропивницькому провели загальний обшук і знайшли багато заборонених речей

У ДУ "Кропивницька виправна колонія (№6)" провели загальний обшук із залученням груп швидкого реагування

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Державна установа "Кропивницька виправна колонія (№ 6)".

У середу, 15 травня, в ДУ "Кропивницька виправна колонія (№6)" провели загальний обшук із залученням зведеного загону груп швидкого реагування слідчого ізолятора та установ виконання покарань Кропивниччини.

Під час проведення обшукових дій були охоплені всі приміщення охороняємого об’єкту установи, каналізаційні та водопровідні колектори, інші можливі місця приховування заборонених предметів та речовин, також доглянуті особисті речі засуджених з використанням технічних засобів.

У результаті проведення заходу вдалось виявити та вилучити велику кількість заборонених предметів, а саме: колючо-ріжучі предмети, гральні карти, мобільні телефони та зарядні пристрої до них, сім-картки мобільних операторів, компакт диски та аудіогарнітуру, електричні дроти, електроплитки, продукти харчування, які потребують додаткової обробки, посуд, спортивний інвентар та інше. Не обійшлось і без вилучення бражної закваски.

Після загального обшуку було проведено заняття з тактико-спеціальної та фізичної підготовки зведеного загону ГШР області, перед яким здійснено стройовий огляд персоналу на предмет забезпечення засобами індивідуального захисту, активної оборони, зв’язку та речового майна.

Нагадаємо, що у Кропивницьку колонію намагалися перекинути наркотики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький