У Кропивницькому підняли прапор ВМС на підтримку полонених моряків (ФОТО)

Прапор Військово-Морських Сил ЗСУ на підтримку полонених земляків - Романа Мокряка та Андрія Артеменка - підняли на флагштоці біля міської ради Кропивницького

Як передає Depo.Кропивницький, у церемонії взяла участь мати Романа Мокряка Наталія, АТОвець Віталій Вязовцев та Ольга - донька Юрія Олефіренка, який у 2015 році героїчно загинув у зоні АТО, захищаючи своїх бійців.

Серед полонених у Керченській протоці моряків - двоє з Кропивниччини. Це - командир броньованого артилерійського катеру "Бердянськ" Роман Мокряк з села Карлівка Кропивницького району, та член екіпажу цього судна Андрій Артеменко, з міста Новоукраїнки.

На їхню підтримку та за погодженням з ветеранами АТО у міській раді вирішили підняти прапор ВМС на центральному флагштоці міста.

Міський голова Андрій Райкович сказав, що у Кропивницькому дислокуються елітні військові підрозділи, які нині захищають незалежність України: "Ми не морське місто, але нас багато пов'язує з Військово-Морськими Силами. Ми взяли під шефство середній десантний корабель"Юрій Олефіренко" та сьогодні горді нашими моряками, які виконують військовий обов'язок, та боремось за їхнє визволення з полону і не можемо спостерігати, щоб чобіт іноземного солдата ступав по нашій землі".

Військовослужбовці відкріпили червоно-чорний стяг, а на його щоглу Наталія Мокряк та Ольга Олефіренко під супровід Гімну України підняли прапор ВМС України.

Після церемонії слово взяла мати Романа Мокряка. "Дуже важливо відчувати підтримку - не лише на рівні держави, а саме від громадян, друзів, волонтерів. Дуже вдячна за турботу, за всі повідомлення, смски, які ви надсилаєте. За молитви. Не забувайте про наших хлопців, моліться за них", - сказала жінка та додала, що далі говорити тяжко. Ольга Олефіренко розповіла журналістам, що знає особисто Романа Мокряка та його силу духу, тож він обов'язково вистоїть.

Нагадаємо, що 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях після того, як 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький