У Кропивницький приїхали від омбудсвумен щодо ринку "Європейський"

Моніторингова група Секретаріату Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини працює у Кропивницькому щодо ринку "Європейський"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.

Моніторингова  група Секретаріату Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини працює у Кропивницькому. Комісія вивчає конфліктну ситуацію, що склалася навколо ринку "Європейський"  в обласному центрі.

Члени групи здійснюють моніторинг дотримання майнових прав громадян – підприємців Кропивницького та їхніх прав на підприємницьку діяльність.

В рамках проведення розслідування комісія мала робочу зустріч з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем.

"Звичайно, що конфлікт між підприємцями має господарський характер і міська влада не має права займати чиюсь сторону у ньому. Такі спори розв’язуються дише шляхом досягнення компромісу чи,  за неможливістю знайти спільну мову, - у судовому порядку, - відзначив під час зустрічі Райкович. – І все ж я неодноразово спілкувався з власниками ринку і рекомендував їм знайти порозуміння з людьми. А підприємці мають, у свою чергу, максимально уважно ставитися до оформлення всіх юридичних  та фінансових документів, пов’язаних із майновими правами".

Нагадаємо, що кропивницькі підприємці заявили, що в них відбирають точки на "Європейському ринку".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький