У Кропивницькому мати двох малюків бореться з раком молочної залози

Ірині Яркіній терміново необхідна допомога на лікування онкохвороби

У Кропивницькому мати двох малюків борет…

Як передає Depo.Кропивницький, молода жінка вже пройшла два курси хіміотерапії.

Ірина разом з чоловіком виховує двох маленьких дітей - чотирирічного Дмитрика та дворічну Аріну. Чоловік Ірини - військовий третього полку спецпризначення, у 2016 році він отримав тяжке поранення в зоні АТО та одужав після тривалого лікування завдяки дружині, волонтерам та лікарям. Згодом народилася маленька Арінка. Життя почало налагоджуватись, але цієї зими молода матір виявила в себе підозріле новоутворення. Страшні здогади підтвердили і лікарі.

В обласному онкодиспансері їй встановили діагноз "Рак молочної залози, верхньозовнішнього квадрата Ст. ||А T2NOMO, Kл.гр ||А". Редакції вона надала документ про хворобу.

Попереду на Ірину Яркіну чекають ще декілька хіміотерапій, оперативне втручання з видаленням молочної залози, після якого, ймовірно, ще буде декілька етапів хіміотерапії та довготривала реабілітація. Між хіміотерапією вона постійно приймає дороговартісні медикаменти, є надія на державну програму, до допомоги Ірині підключилися й волонтери. Але Ірина розповідає, що рак - підступна хвороба, і вартість лікування буде визначатися за результативністю нинішнього лікування.

Незважаючи на те, що після "хімії" Ірина втратила волосся, як мама двох малюків вона не може здаватись і налаштована дуже оптимістично.

Охочим допомогти можна надавати посильну допомогу за такими реквізитами: Карта Приват: 5168757317061465 (Яркіна Ірина Василівна)

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook