У Кропивницькому муніципальний патруль ганяв торговців "з асфальту"

В обласному центрі провели рейд - відстеження з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими товарами

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

У середу, 15 травня, в рамках реалізації проекту "Муніципальний патруль" провели рейд - відстеження по вул. Бєляєва (біля будинку № 7 та біля магазину "АТБ") з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими товарами.

Під час проведення рейдового відстеження несанкціоновану торгівлю плодоовочевою, молочною продукцією та м’ясним фаршем припинено. Спеціалістом спецінспекції вручено два попередження та складено три протоколи за статтею 152 за порушення правил благоустрою міста, працівником поліції складено протокол за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення за торгівлю з рук у невстановлених місцях.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення "стихійної" торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків", - зазначили в департамент з питань економічного розвитку.

Нагадаємо, що у Кропивницькому оформили протоколи на "стихійників", які торгують біля Центрального ринку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький