У Кропивницькому на Полтавському ринку торгували смердючим м’ясом з глистами, - спецінспекція

Порушник, котрий начебто не мав дозволів на торгівлю та продавав м’ясо з "ГАЗЕЛі", ще й викликав поліцію, бо йому заважала торгувати спецінспекція

У Кропивницькому на Полтавському ринку т…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на  "Фейсбук" начальника спецінспекції міської ради Кропивницького Андрія Максюти.

Максюта розповів, що кропивничани повідомили спецінспекції про те, що на вул. Полтавській біля магазину "Шик і блиск" на газоні з "ГАЗЕЛі" торгували смердючим м'ясом з глистами. Спецінспекція виїхала на місце та з’ясувала, що торгівля дійсно була незаконною. Ніяких документів стихійники не мали. Усього стихійників нарахували там декілька десятків.

Прикривалися торговці тим, що реалізовували м'ясо на землі, котра приватна, і їх на цю локацію начебто пустив торгувати господар території. За словами Максюти, газони і земля навпроти, що забудована МАФами, знаходяться в оренді у приватного підприємства, до якого начебто має відношення депутат міської ради.

"А стихійна торгівля - це порушення ст.152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення... М'ясо з "ГАЗЕЛІ" дійсно невідомого походження і досить сумнівної якості. Торгує ним громадянин азербайджанець... Поводить себе дуже зухвало і надто самовпевнено", - обурюється Максюта.

Інспектор спецінспекції, за інформацією Максюти, склав протокол за незаконну торгівлю м'ясною продукцією.

"І патрульна поліція приїздила. Двічі. Перший раз її викликав небайдужий громадянин, що написав заяву про здійснення стихійної торгівлі, другий раз викликали стихійники", - обурився нахабству торговців "з асфальту" очільник спецінспекціїції.

Максюта також акцентував на тому, що поліція відмовилась спецінспекції надати дані порушника, котрий здійснював торгівлю м’ясом сумнівної якості.

"Сказали - це його персональні дані, ми вам їх сказати не можемо,робіть запит. Тобто, відбувається порушення законів і правил зараз, на місці, дані порушника поліція не дає... А торгівля м'ясом продовжується. Спецінспекція встановлювати особу повноважень не має", - констатує Максюта.

Зі слів головного спецінспектора міста, поліція має повноваження конфіскувати товар, і підстави конфісковувати його були, але у патрульних "бажання не виявилося".

Максюта пообіцяв, що спецінспекція обов’язково з’ясує: хто орендує цю земельну ділянку, під що та як дотримуються правил благоустрою в тій локації міста.

Нагадаємо, що спецінспекція в Кропивницькому заносила рекламне "сміття" назад рекламодавцям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook