У Кропивницькому на Попова ганяли торговців "з асфальту"

В обласному провели черговий рейд-відстеження з припинення несанкціонованої торгівлі

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

У середу, 22 травня, в рамках реалізації проекту "Муніципальний патруль" було проведено рейд - відстеження по вул. Космонавта Попова з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

"Під час проведення рейдового відстеження несанкціонована торгівля плодоовочевою продукцією, полуницею та городиною повністю ліквідована. Всі торгівці перейшли здійснювати торгівлю на територію ринку", - зазначили в департаменті.

За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спецінспекції складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення “стихійної“ торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків", - акцентували в департаменті з питань економічного розвитку.

Нагадаємо, що Райкович наказав в чергове поганяти продавців "з асфальту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький