У Кропивницькому попри провокації облрада засудила "формулу Штайнмайєра"

Депутати обласної ради підтримали засудження "формули Штайнмайєра", незважаючи на численні провокації у залі засідання

У Кропивницькому попри провокації облрад…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Кропивницький з засідання облради.

Так, у присутності 40 депутатів, текст звернення до президента та Верховної ради підтримали 33 депутати.

На засіданні були присутні активісти, волонтери та військові, які виступили проти капітуляції України.  "Ніхто не бажає миру більше, ніж військові, волонтери та родичі загиблих. Але не поразкою. За три роки жодного разу російська сторона не дотрималась своїх обіцянок. Ми бачили на власні очі, як підступно обстрілювали українські позиції, як не дотримувалися угод. Є така форма запиту на "час тиші". Росія завжди просила тишу інша сторона, але постійно порушувала і починала обстріл. Я за те, щоб там встановилася українська влада і не було війни. Але Росія не відступить, а наші депутати не поїдуть туди агітувати за свої політичні сили і там після виборів встановиться незаконна влада", - виступив на сесії волонтер та воїн АТО Андрій Бойко. 

Також до засідання долучилися жительки області, переважно з Олександрії. Обговорення та виступи різних сторін відбувалися під гучні вигуки або засудження активістів з боку олександрійок. Часом присутні вступали у конфліктні обговорення зі слухачами у залі та депутатам. "Ніякої капітуляції Зеленський не казав. Ті, хто тут виступає взагалі воювали?", - заявила діячка з Олександрії.

 

Нагадаємо, що у Кропивницькому зібрали позачергову сесію обласної ради. А виступ депутата облради Констянтина Каспрова від політичної партії "Опозиційний блок" через незнання української перекладав волонтер.

Раніше на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбувся мітинг військових, волонтерів та міських активістів щодо засудження відведення військ з позицій ООС та імлементації "формули Штайнмаєра". Кропивницькі депутати підтримали звернення щодо засудження "формули Штайнмайєра".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook