У Кропивницькому понад сотню містян щепили від COVID-19 в автобусі: Подробиці
У Кропивницькому містян почали вакцинувати в автобусах. Транспорт їздить віддаленими районами міста, щоб щепити від коронавірусу якомога більше людей
- Кропивницький
-
30 липня 2021 14:15

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на ТСН.
Мобільну вакцинацію розпочали у п'ятницю, 30 липня, о 9:00. Станом на зараз уже встигли вакцинувати понад сотню містян.
Більшість із них – мешканці віддалених районів Кропивницького та люди похилого віку, які не можуть самостійно дістатися стаціонарного пункту вакцинації.
Аби отримати щеплення проти коронавірусу, їм достатньо мати при собі паспорт. Медики роблять щеплення двома видами вакцин: CoronoVac та Moderna.
"Через передні двері заходять і вакцинуються. Проводимо через комп’ютер систему, щоб відмітити, перевірити, подивитися і все. І через задні виходять", – пояснила, як влаштована вакцинація "на колесах" лікарка Тетяна Шевчук.
До слова, у міській раді, замість автобусу, спочатку хотіли запропонувати жителям міста вакцинуватися у тролейбусі. Але потім відмовилися від цієї ідеї.
Нагадаємо, що днями очільник міста Кропивницький Андрій Райкович запропонував вакцинувати містян від COVID-19 прямо в автобусах.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 22:42Українська футбольна команда уперше в історії програла клубу з Андорри в єврокубках: "відзначилося" житомирське "Полісся"
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 11:03На Кіровоградщині знешкодили термобаричну бойову частину ворожого БпЛА вагою понад 50 кг ФОТО
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим проєктом у межах співпраці України та США
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 14:42Загрожує 12 років за ґратами: ДБР оголосило підозру інструктору, який побив курсанта прикладом автомата ФОТО
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 13:04На Кіровоградщині перекрили міжнародний канал з продажу підроблених офіційних документів