UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому відкриють пам’ятну дошку відомому краєзнавцю

У Кропивницькому відкриють пам’ятну дошку земляку-краєзнавцю Петру Кизименку

У Кропивницькому відкриють пам’ятну дошк…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

Відкриття у Кропивницькому меморіальної дошки історику, краєзнавцю Петру Кизименку відбудеться 10 жовтня. Пам’ятна дошка, яка є останньою роботою відомого кропивницького скульптора Віктора Френчка, буде встановлена на фасаді загальноосвітньої школи №24, по вулиці Тараса Карпи, де навчався Петро Кизименко.

Початок урочистостей об 11:00.

Довідково. Петро Кизименко (1964 – 1998) після закінчення історичного факультету КДПІ ім. Пушкіна (нині ЦДПУ ім. Винниченка) тривалий час працював в обласному краєзнавчому музеї, згодом – у державному архіві Кіровоградської області. Його історико-краєзнавчі нариси друкувалися у "Молодому комунарі", "Кіровоградські правді", "Народному слові", "Вечірній газеті", "Єлисаветі" та інших виданнях. Широкий резонанс викликали свого часу його наукові дослідження "Євреї в Єлисаветграді", "Греки в Єлисаветграді", "Бугогрардівська паланка", "Козаки не за порогами", "Гайдамаки", "Гайворонщина" (разом із Леонідом Солгутовським), "Невідома війна. ОУН-УПА на Кіровоградщині" (разом з Геннадієм Коганом). Лауреат обласної краєзнавчої премії ім. Володимира Ястребова (посмертно).

Нагадаємо, що п’ятий благодійний книжковий аукціон в обласному центрі збирав кошти на встановлення пам’ятної дошки краєзнавцю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook