У Кропивницькому вперше вийшов на маршрут тролейбус №7 "Жадова – Арка – Лелеківка"
Від 24 жовтня в обласному центрі вийшов на маршрут тролейбус №7, що сполучить райони Жадова та Лелеківка без заїзду на вулицю Полтавську
- Кропивницький
-
24 жовтня 2019 11:32
Про це повідомив начальник профільного управління міськради Віктор Житнік, передає Depo.Кропивницький з посиланням на онлайн-трансляцію.
Забезпечать перевезення на цьому маршруті чотири нових тролейбуси з автономним ходом. "Маршрут розроблено вперше і він спрямований з району Жадова на Лелеківку, тому люди можуть дістатися до четвертої лікарні або додому не через Полтавську, а одразу під арку", – зазначив чиновник.
Завдяки купівлі тролейбусів з автономним ходом не треба зводити тягові підстанції та контактну мережу, що значно економить кошти.
Тролейбус проїздить з вулиці Жадова до кінотеатру "Зоряний", звідти прямує вулицею Шевченка – Педуніверситет – бізнес-центр "Ельворті" – Арка – частина Миколаївки та Лелеківка.
Враховуючи ці тролейбуси, коштом міського бюджету у лізинг придбано вже 11 тролейбусів на автономному ходу.
Нагадаємо, що жителі Кропивницького проявили чуйність та врятували дівчину, котрій стало зле в тролейбусі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:20Нічний обстріл пошкодив залізницю: в "УЗ" розповіли, як ходитимуть поїзди
- 07:35Окупанти вночі вдарили по критичних об'єктах Кіровоградщини
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 11:03Військо РФ атакувало критичну інфраструктуру на Черкащині та Кіровоградщині
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 08:21У ніч на 14 жовтня окупанти вдарили по енергетиці на Кіровоградщині. Рух низки потягів змінено
- 22:02У складі ЗСУ з’являться кіберсили
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 10:20На Кіровоградщині 18 посадовців, підрядників та депутатів підозрюють у зловживаннях на суму майже 80 млн грн ФОТО
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 09:43В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у жовтні
- 21:21 Міноборони вводить автоматичну постановку на військовий облік: Кого це стосується
- 08:18На Кіровоградщині через удар БПЛА спалахнула пожежа, затримуються потяги
- 20:44На Кіровоградщині чоловік стріляв в поліцію: двоє копів поранені, стрілка затримали
Сектор

