У Кропивницькому впіймали нехлюя, котрий викидав будівельне сміття на контейнерному майданчику

В обласному центрі спецінспекція затримала та склала протокол на кропивничанина, котрий викидав будівельне сміття в контейнерний майданчик

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на  "Фейсбук" начальника спецінспекції міської ради Кропивницького Андрія Максюти.

На вул. Покровській в обласному центрі спецінспекцією міської ради Кропивницького затримано громадянина, який завантажив контейнери будівельним сміттям. Спецінспекція склала на нього  адмінпротокол.

"Один некультурний громадянин привіз шифер і напхав ним контейнери для ТПВ. Зробив декілька ходок і був впійманий в момент вивантаження. Спецінспекцією складено протокол", - розповів про подію Максюта. 

"Саме через таких громадян ламаються підйомні механізми на сміттєвозах, що призводить до затримки вивезення відходів по всьому місту, оскільки ремонт спецавтомобілів здійснюється лише в заводських умовах і може тривати до двох тижнів. Сподіваємось, цей випадок буде уроком для тих людей, які порушують правила благоустрою і викидають габаритні відходи у контейнери для твердих побутових відходів", - прокоментували подію на підприємстві ТОВ "Екостайл", що вивозить тверді побутові відходи в Кропивницькому.

 

Нагадаємо, що на Кропивниччині підприємця змусили прибрати після себе смітник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький