У міськраді Кропивницького нагадали, скільки дали грошей для муралу на Попова

З коштів "Громадського бюджету" виділили на мурал з Козаком Мамаєм 150 тис. грн

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Створення першого у Кропивницькому муралу є громадською ініціативою, підтриманою кропивничанами і реалізованою за кошти міського бюджету в рамках програми Громадський бюджет, наголосив заступник міського голови Андрій Паливоди, коментуючи підвищену інформаційну активність деяких громадських організацій міста у присвоєнні собі виключних заслуг появи цікавого вуличного художнього панно, яке прикрашатиме стіну багатоповерхівки у Кропивницькому. "Звичайно, кожний проект "Громадського бюджету" має право на повну інформаційну підтримку в ході втілення його у життя, - відзначив Андрій Паливода. – Але створення "Першого міського муралу" ініціювала не громадська організація, а мешканець міста – Антон Кравцов і цю ініціативу підтримали кропивничани. Проектна пропозиція перемогла у конкурсі "Громадський бюджет – 2019" в категорії проектів "МАЛІ". Тому, щоб зняти всі питання, - мурал є проектом "Громадського бюджету" і профінансований за кошти міського бюджету".

Більше того, пропозиції по створенню муралів у Кропивницькому надійшли і у конкурсі на 2020 рік, звернув увагу заступник міського голови. "Власне, "Громадський бюджет" і був запущений з метою дати можливість кропивничанам зробити своє місто кращим. А такі проекти, як створення муралів, якнайкраще відповідають цій концепції", - підкреслив Андрій Паливода.

Відповідальним за реалізацію проекту "Перший міський мурал" у Кропивницькому став виконавчий орган міської ради - управління культури і туризму, через який і були передбачені видатки на його виконання у сумі 150 000 гривень.

Нагадаємо, що раніше у громадській організації повідомили журналістам, що за власні кошти утеплювала стіну, на яку наносять мурал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook