В ООН виступила мати військовополоненого моряка з Кропивниччини

Мати полоненого командира катера "Бердянськ" ВМС Романа Мокряка, який родом з Кропивниччини, закликала об’єднатися, щоб українські моряки повернулися з російського полону

У Нью-Йорку розпочався тиждень роботи Комітету ООН зі статусу жінок, повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Twitter Української місії в ООН.  

Родичі захоплених Росією 25 листопада 2018 року українських моряків, - мати полоненого командира катера "Бердянськ" ВМС Романа Мокряка, який родом з Кропивниччини, Наталія Мокряк і донька старшого матроса ВМС Андрія Оприско Ольга Оприско поділилися своїми історіями про те, як російська збройна агресія впливає на жінок в Україні.

"Маємо об’єднатися, щоб наші рідні повернулися з російського полону", - зазначила в своєму виступі мати захопленого Росією українського моряка - на заході на полях Комісії ООН зі становища жінок.

Як повідомлялося раніше, мати військовополоненого українського моряка, командира катера "Бердянськ" ВМС Романа Мокряка буде присутньою в Нью-Йорку на сесії ООН-Жінки (UN Women).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький