У Туреччині ФК "Олександрія" розгромила болгарів

Олександрійська команда провела перший у 2020 році контрольний поєдинок у суботу, 18 січня. Матч ФК "Олександрія" – ПФК "Ботев" завершився з рахунком 4:0 на користь олександрійців

У Туреччині ФК "Олександрія" розгромила…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу футбольного клубу.

Футболісти "Олександрії" провели свій перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині і суперником стали футболісти "Ботев" із Пловдива.

Матч розпочався швидкими атаками обох команд, але до завершальних дій справа не доходила. Першими більш-менш осмислену атаку створили олександрійці на 28-й хвилині матчу. Після подачі кутового з правого флангу від декількох рикошетів Денис Устименко завершив цю комбінацію 1-0. З таким рахунком і завершився перший тайм.

В другому таймі вийшли більш зіграні, досвідчені футболісти у складі "Олександрії" і відразу ж на 51 хвилині Дмитро Шастал замкнув багатоходівку, яка розпочалась від воріт "Олександрії", рахунок став 2-0. На 66-й хвилині відзначився Максим Задерака, який головою замкнув націлену передачу з лівого флангу.

На 81-й хвилині Валерій Лучкевич скористався передачею своїх партнерів і зробив рахунок 4-0.

19 січня  команда грала зі ще одним представником вищого дивізіону болгарського футболу - командою "Славія" з Софії.