В Олександрії вирішили, що набиратимуть десяті класи лише у провідні школи

З вересня 2020 року набір до десятих класів будуть здійснювати лише шість шкіл Олександрії

В Олександрії вирішили, що набиратимуть…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Сучасну Олександрію".

Відповідне рішення прийняте 30 січня на засіданні виконавчого комітету з метою виконання змін у законодавстві про освіту.

Із 1 вересня 2022 року здобуття загальної середньої освіти будуть забезпечувати (у складі одного закладу або окремо): початкова школа – заклад освіти І ступеня; гімназія – ІІ ступеня та ліцей – ІІІ ступеня.

Заклади, що будуть мати ІІІ ступінь, визначалися з урахуванням результатів олімпіад та ЗНО, кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.
Щоб дати можливість учням, які цього року навчаються у 10-11 класах, закінчити свою школу, зміна типу та назви закладів відбудеться у 2021 році.

Відповідно до рішення виконкому з 1 вересня 2020 року лише шість шкіл будуть набирати учнів до 10-11 класів. Це: гімназія ім.Т.Г.Шевченка, НВК №№9,17, колегіум, ЗНЗ№10 та Ліцей інформаційних технологій. Таким чином відповідні заклади будуть забезпечувати освіту третього ступеня.

Зниження ступенів решти закладів не спричинить скорочення педагогічних працівників, зміни відбудуться лише в кількості годин. Крім виконання вимог законодавства, оптимізація існуючої мережі закладів загальної середньої освіти забезпечить підвищення якості профільної освіти.

Нагадаємо, з понеділка учні всіх шкіл Кропивницького йдуть на карантин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"