Велосипедисти з Кропивницького підкорили п’єдестал призерів на чемпіонаті України

Кропивницькі велосипедисти завоювали звання чемпіонів України в командному спринті серед юнаків

Велосипедисти з Кропивницького підкорили…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.

Днями  у Харкові проводився відкритий чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських і не олімпійських видах програми.

Велоперегони зібрали 124 учасників із 20 команд. Вихованці КДЮСШ № 1 міської ради міста Кропивницького Володимир Микитюк і Євген Тесцов завоювали звання чемпіонів України в командному спринті серед юнаків.

У командній гонці Володимир Микитюк, Євген Тесцов і Максим Колтунов стали срібними призерами, Артем Пашин завоював бронзову нагороду. Єлизавета Воротіленко і Владислава Ладик посіли третє командне місце в змаганні дівчат. В особистих змаганнях Володимир Микитюк і Євген Тесцов стали бронзовими медалістами.

Нагадаємо, що на відкритому чемпіонаті України зі стрільби переміг юнак з Кропивницького.