Від 7°С до 16°С: Жителі Світловодська продовжують страждати через холод у квартирах

Низка будинків у Світловодську станом на вечір 13 грудня не мають хоча б мінімальних +18°С у квартирах 

Від 7°С до 16°С: Жителі Світловодська пр…

Так жителі відповіли на міні-опитування Depo.Кропивницький у соцмережі після новини Мінрегіонбуду про декілька холодних будинків у Світловодську. 

Більше десяти мешканців написали про холод у будинках на вулиці Приморській, 56, 52, 62, 72, Шевченка, 4, Коцюбинського, 32, Ювілейній, 2 та низці інших.  У деяких квартирах ледь теплі батареї, але цього недостатньо, щоб обігріти помешкання.

"Шевченка 4, батареї крижані, у дворі розрили яму, з неї йде пара і так вже тиждень стоїть. Ніхто нічого не робить. Обігріваємо вулицю, а платити будуть жителі", "Ювілейна,2: 16-17 градусів. За що платити?", "Приморська 56, в квартирі - 13 -максимум 15 градусів, де тепло?", "Коцюбинського, 32. 7°С "– пишуть місцеві жителі та додають фото з показниками 16°С в квартирі на електронному кімнатному термометрі. 

Тим часом, коли тривалий період немає тепла у квартирах, на сторінці "Світловодськпобуту" зазначено, що робочий день організації у п'ятницю триває до 15:00. Мобільний телефон диспетчера, що вказано на сайті, працює, але не відповідає. 

Впродовж дня "мовчать" і міські телефони в управлінні ЖКГ міської ради Світловодська, секретаря міськради та приймальні. 

  

Нагадаємо, що у Світловодську 9 грудня ліквідували аварію на котельні, але наступного дня люди скаржились на холод в будинках. 11 грудня Мінрегіонбуд повідомляв, що у місті Світловодськ не опалюються три будинки та школа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"