За три роки населення Кропивницького скоротилося більш ніж на 2 тисячі

Найбільшу частину населення Кропивницького становлять жінки віком від 60 до 69 років

За три роки населення Кропивницького ско…

Про це Depo.Кропивницький повідомила координаторка проєкту "Європейська хартія рівності в дії" Алла Волошина.

Протягом трьох років кількість населення міста Кропивницького скоротилась на 2 тисячі 200 осіб. "Так, зокрема, на 1 тисячу 400 скоротилась кількість жінок. Такі дані в рамках створення Ґендерного портрету міста Кропивницького надало головного управління статистики", – повідомляє координаторка проєкту "Європейська хартія рівності в дії" Алла Волошина.

Серед інших отриманих показників у ґендерному розрізі аналізуються вікові групи населення, середній вік, кількість зареєстрованих шлюбів та розірвань шлюбів, народжуваність та більше трьох десятків інших показників. "Дані, які надало Головне управління статистики в області, свідчать про те, що найбільшу частину населення Кропивницького становлять жінки віком від 60 до 69 років – це 13,84 %, чоловіків такого ж віку майже вдвічі менше – 9,74%. Середній вік жінок у Кропивницькому  42 роки, а от чоловіки молодші – в середньому 37 років. Прикро, але за три роки намітилась стійка тенденція до зменшення кількості новонароджених – пів відсотка на рік, здавалося б непомітно, але у перспективі  це негативно відіб’ється на загальній соціально-економічній ситуації в нашому місті", – зазначає Волошина.

Інформаційні матеріали, що допоможуть створити ґендерний портрет обласного центру з інстанцій різного рівня продовжують надходити. Остаточну версію "Ґендерного портрету м. Кропивницький" планується оприлюднити у лютому.

Нагадаємо, в обласному центрі просять скасувати пільги для пенсіонерів за віком, натомість робити знижку на проїзд у громадському транспорті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"