Запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Діани Хріненко обирають у Ленінському райсуді Кропивницького
У Ленінський районний суд Кропивницького близько 09:00 доставили підозрюваного у вбивствi Дiани Хрiненко
- Кропивницький
-
15 серпня 2019 10:23

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на телеканал UA:Кропивницький.
Співмешканка 28-річного підозрюваного розповіла, що чоловік офіційно працював у Польщі. Сьогодні йому обиратимуть запобіжний захід.
Станом на 10:15 у засіданні оголошено перерву на півгодини для ознайомлення адвоката з матеріалами. Розглядає справу суддя Ленінського райсуду Євген Тьор.
Нагадаємо, перший заступник голови Нацопліції підтвердив, що через рік пошуків у Польщі було затримано ймовірного вбивцю 16-річної Діани Хріненко з Кропивниччини. Підозрюваний у вбивстві неповнолітньої на Кропивниччині вже був судимим та перебував не території Польщі нелегально. Раніше польська поліція оприлюднила відео затримання ймовірного вбивці Діани Хріненко.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим проєктом у межах співпраці України та США
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 14:42Загрожує 12 років за ґратами: ДБР оголосило підозру інструктору, який побив курсанта прикладом автомата ФОТО
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 13:04На Кіровоградщині перекрили міжнародний канал з продажу підроблених офіційних документів
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 18:37В Україні стартує обмін міжнародним досвідом протидії ігровій залежності
- 17:18Мінус 40 % вступників на математику та фізику: волонтерський проєкт Abitly допомагає повернути інтерес до стратегічних спеціальностей
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 08:19Росіяни вдарили по підприємству у Світловодську, є поранені
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео