UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жителям багатоповерхівки у Кропивницькому залило квартири через ледачого підрядника

Ремонт кропивницької багатоповерхівки затягнувся на рік

Жителям багатоповерхівки у Кропивницьком…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

Капітальний ремонт даху будинку №8, корпус, 4, на вулиці Євгена Тельнова розпочався рівно рік тому - у жовтні 2018 року, і триває донині. Мешканці багатоповерхівки від самого початку будівельних робіт стежили за їхньою якістю та темпами виконання. На думку містян, підрядна організація не дотримується ні графіку виконання робіт, ні будівельних норм.

Щоб вчасно виправити ситуацію, громадяни звернулися до міськради. До розмови також запросили заступника міського голови Олександра Вергуна та керівника підрядної організації. "З проханням капітального ремонту даху нашого будинку ми звернулися до свого депутата на початку минулого року. Необхідні кошти швидко віднайшли в міському бюджеті і у жовтні будівельники приступили до роботи, - розповів мешканець будинку Віктор Обязов. - Спостерігаючи за роботами з першого дня, у мешканців виникла ціла низка нарікань на якість виконаних робіт: з дев’яноста чотирьох конструктивних елементів даху було замінено лише п’ять, дерев’яні деталі не оброблялися протипожежною сумішшю, також є проблеми з жолобами та відсутні снігозатримуючі конструкції.

Депутат міськради Віктор Ксеніч підтвердив інформацію мешканців будинку щодо виявлених недоліків у роботі підрядної організації, за що на неї було накладено штраф. "Підрядник нам пообіцяв виправити недоліки та розробити календарний графік виконання робіт, які, за домовленістю, організація повинна завершити протягом двох тижнів, - зазначив Віктор Ксеніч. - Крім того, з вини будівельників кілька квартир постраждало від підтоплення дощовими водами, тому виконавець робіт взяв на себе зобов’язання усунути наслідки підтоплення у помешканнях людей та зробити повний ремонт затоплених квартир".

Нагадаємо, що в одному з будинків Кропивницького після тривалих підтікань даху "почали тріщати по швах" підпірні колони на техповерсі. В міськраді розвели руками: будинок – у керівництві ОСББ, тож покладатися мешканцям краще на самих себе.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook