Біля торгово-промислової палати в Кропивницькому обрізали до стовбурів 30 дерев

В обласному центрі до стовбурів пообрізали три десятки дерев

Про в спільноті "Озеленення Кропивницький" в "Фейсбуці" повідомила екоактивістка Інна Тільнова, передає Depo.Кропивницький.

За адресою вул. Преображенського,79 в Кропивницькому на території закладу "Торгово-промислова палата" і навколо на пішохідній частині під час обрізання дерев було пошкоджено зелені насадження. Зокрема, у близько 30 дерев різних порід (тополя, липа та інші) повністю видалено всі гілки крони і залишено лише обрубки стовбурів заввишки близько 3 метрів.

"Близько трьох десятків дерев фактично знищені навколо приміщення Торгово-промислової палати по вулиці Преображенській,79.  Видовище гнітюче. Усі вони були аварійними? Потребували заміни? Заважали дротам? Нам скажуть щось на зразок. Найгірше, що ніхто не зупинив цей процес", - дописала до світлин Тільнова.

Екоактивісти зазначають, що деякі з обрізаних дерев ростуть далеко від ліній електродротів, а тому причина їх обрізки залишається невідомою та вважають, що пошкодження елементів об’єктів благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність. Представники ГО "Озеленення Кропивницький" звернулися в спецінспекцію міськради щодо притягнення виконавців пошкодження зелених насаджень до відповідальності для відшкодування збитків місту. Про це повідомила голова організації Надія Паливода. 

Нагадаємо, що місто вибило 10 тисяч гривень за вирубані біля кропивницького Дендропарку дерева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький