Депутата з Кропивниччини, який знущався зі свого сина, лишили під вартою
Сторона захисту та сам підозрюваний наполягали на обранні відносно нього домашнього арешту
- Кропивницький
-
23 листопада 2018 15:21

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на CBN.
Кропивницький апеляційний суд відмовив у задоволенні клопотання захисту депутата Новоукраїнської райради Олександра Мольченка про зміну запобіжного заходу. Ухвалою слідчого судді від 2 листопада підозрюваному за клопотанням слідчого продовжено строк тримання під вартою до 5 грудня в межах строків досудового розслідування.
Не погоджуючись з таким рішенням слідчого судді, захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу, обґрунтовуючи вимоги порушенням права підозрюваного на захист, недоведеністю ризиків, на які вказують слідчі органи, та необґрунтованістю підозри взагалі.
Сторона захисту та сам підозрюваний наполягали на обранні відносно нього домашнього арешту, вказували, що слідство – це політична розправа за активну громадянську позицію підозрюваного та його боротьбу з корупцією у районі.
Прокурор зазначив, що підозрюваному вже обирався запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з покладанням низки обов'язків, яких він не дотримувався, вимоги ухвали слідчого судді систематично порушував, тому сторона обвинувачення наполягає на триманні під вартою.
За наслідками апеляційного перегляду апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного залишили без задоволення, а ухвалу слідчого судді про продовження строку тримання під вартою – без зміни.
Ухвала Кропивницького апеляційного суду є остаточною та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Нагадаємо, що в Новоукраїнці в родині депутата районної ради Олександра Мольченка виконавча служба примусово забрала 4-річну дитину. Хлопчик був виснажений голодом, його вага складала лише сім кілограмів при нормі для його віку – 16 кг. Кропивницькі лікарі підтвердили, що хлопчик виснажений через те, що голодував.
5 вересня просто у залі суду Мольченкам оголосили підозру у злісному невиконанні обов'язків по догляду за дитиною. Потім суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, який він неодноразово порушував. Суд задовольнив клопотання прокуратури та взяв під варту депутата. Мольченку призначили примусову психіатричну експертизу.
Депутата, який ледь не довів до голодної смерті сина, нарешті позбавили батьківських прав.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим проєктом у межах співпраці України та США
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 14:42Загрожує 12 років за ґратами: ДБР оголосило підозру інструктору, який побив курсанта прикладом автомата ФОТО
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 13:04На Кіровоградщині перекрили міжнародний канал з продажу підроблених офіційних документів
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 18:37В Україні стартує обмін міжнародним досвідом протидії ігровій залежності
- 17:18Мінус 40 % вступників на математику та фізику: волонтерський проєкт Abitly допомагає повернути інтерес до стратегічних спеціальностей
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 08:19Росіяни вдарили по підприємству у Світловодську, є поранені
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео