Експертиза останків, знайдених на Кропивниччині неподалік місця зникнення Діани Хріненко, триватиме більше місяця (ВІДЕО 18+)

Начальник Нацполіції області Роман Козьяков заявив, що експертиза знайдених решток тіла та одягу в селі Новополяна, за 12 кілометрів від Суботців, де 24 серпня 2018 року зникла 16-річна Діана Хріненко, триватиме більше 30 днів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення.

Зі слів начальника Національної поліції області Романа Козьякова, експертиза знайдених решток тіла та одягу в селі Новополяна, за 12 кілометрів від Суботців, звідки родом зникла Діана Хріненко, триватиме місяць або більше.

Підoзрюваних у справі немає. Пoшукoві групи на пoлі, де знайшли рештки тіла, не працювали, зазначив Козьяков.

На відео - поле, де знайшли рештки тіла та фрагменти одягу.

Довідка: у селі Суботці Знам'янського району зникла 17-річна Діана Хріненко вночі, 24 серпня. Дівчина вийшла з дому приблизно о 21:00 у центр села на святкування Дня Незалежності та до теперішнього часу не повернулася. Після цього її ніхто не бачив. Вона була одягнена в білі брюки, білу блузку та червоний кардиган.

Нагадаємо, працівники поліції не припиняють пошуки неповнолітньої дівчини навіть попри докази, що вказують на її вбивство. Влітку до пошуків долучились жителі села, поліція, рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Вони знайшли розбитий закривавлений телефон дівчини. Пізніше у поліції розповіли про прикраси, які були на Діані Хріненко в момент зникнення.

Кропивницька поліція встановлює, чи знайдені у землі останки належать Діані Хріненко.

Поліція Кропивниччини оприлюднила подробиці щодо знайдених останків: не виключають, що то Дiана Хрiненко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький