Копчена риба з молоком: На Кропивниччині закрили магазини через порушення умов зберігання продуктів

У Маловисківському районі закрили два магазини фізичних осіб підприємців через порушення умов зберігання їжі

Копчена риба з молоком: На Кропивниччині…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу Держпродспоживслужби в області.

Під час перевірки у Маловисківському районі в двох магазинах фізичних осіб-підприємців встановлено порушення товарного сусідства при зберіганні харчових продуктів. Так, в одному холодильному обладнанні знаходилися копчена риба та молочна продукція. В морозильних камерах нерозділено зберігалися м’ясна, рибна та молочна продукція, торти, масло, напівфабрикати тощо. До того ж контроль температурного режиму в холодильному обладнанні не проводився. Частина кондитерських виробів (торти, тістечка) зберігалася не в холодильному обладнанні, що може спричинити розмноження патогенних мікроорганізмів та створити загрозу для здоров’я споживачів.

У торговельних закладах не підтримують чистоту, отож харчові продукти не захищені від забруднення. Обладнання (полиці, холодильні вітрини) та інвентар брудні, мають пошкодження, що збільшує ризик забруднення та не дає змоги проводити чищення та дезінфекцію. Також під час перевірки встановили, що результативна боротьба зі шкідниками в магазинах не проводиться.

Торговельні заклади отримали приписи про усунення виявлених порушень, невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"