Кропивницькі борці стали призерами найпрестижнішого чемпіонату світу IBJJF в США

Борці бразильського джиу-джитсу Ярослав Блажко та Сергій Красовський стали бронзовими призерами чемпіонату світу IBJJF 2019, що проводився у Лос-Анджелесі

Кропивницькі борці стали призерами найпр…

Про це повідомив тренер СК "Борець" Євгеній Скирда, передає Depo.Кропивницький.

Ярослав Блажко здобув бронзову нагороду чемпіонату світу IBJJF 2019. Вперше в історії українець зміг піднятися на п'єдестал чемпіонату світу з бразильському джиу-джитсу за версією найпрестижнішої організації IBJJF.

Ярослав виступав в категорії пурпурних поясів, йому вдалося виграти чотири зустрічі (дві з них з бразильцями).  Тренер пояснює, якщо джитсер не перемагає бразильців, він не перемагаєш в принципі. А в півфіналі Ярослав поступився двома балами чемпіону категорії.
"Шлях до п'єдесталу зайняв сім років, літри поту і крові, перемога над собою і над обставинами, не рівні умови з бразильцями, але ми змогли це зробити незважаючи ні на що, і зовсім скоро український прапор буде не тільки на п'єдесталі, але і на його вершині", - розповідає
Євгеній Скирда.

Сергій Красовський на чемпіонаті світу у Лос-Анджелесі став бронзовим призером чемпіонату світу IBJJF 2019. Слідом за Ярославом, Сергій також забрав бронзу з чемпіонату світу в найскладнішому дивізіоні в його віці. На чемпіонаті світу по юніорах є лише один поясний дивізіон, і всі найсильніші в світі юніори сходяться в боротьбі за титул в одній поясній категорії.

Таким чином Сергій впевнено виграв дві зустрічі, а в півфіналі поступився двома балами чемпіону категорії. "Як і Ярослав він гордо піднявся на подіум в оточенні бразильців та став справжнім професіоналом світового класу", - пише тренер.

Нагадаємо, що у квітні юні кропивницькі борці стали переможцями чемпіонату світу з джиу-джитсу в ОАЕ.