На Кропивниччині у дитячому санаторії холодно та є вільний доступ до аварійних будівель

КЗ "Староосотському дитячому обласному протитуберкульозному санаторії" під час перевірки виявили недостатній доступ дітей до води, низьку температуру у приміщеннях, аварійні будівлі та інші недоліки 

На Кропивниччині у дитячому санаторії хо…

Про це йдеться на сайті Уповноваженого з прав людини., інформує Depo.Кропивницький.

Зокрема, приміщення двох корпусів школи та їдальні закладу не забезпечено системою протипожежної сигналізації, а також вогнегасниками. Не забезпечено архітектурну доступність до приміщень закладу маломобільних категорій громадян. 

На території закладу наявні аварійне приміщення колишнього спального корпусу та недобудованого лікувального корпусу, вхід до якого вільний та становить потенційну загрозу для безпеки дітей.

Крім того, у спальних приміщеннях є порушення температурного режиму. Там температура становила 14 градусів. Представники адміністрації пояснили, що це вимушений захід задля економії. Також у спальних кімнаті зафіксовано недостатність штучного освітлення, необхідність проведення ремонтів. У приміщенні середньої школи не забезпечено належний доступ дітей до питної води. 

За інформацією, заклад розпочав свою роботу у 1946 році. Будівля, у якій розміщується лікувальний корпус, стоматологічний кабінет та адміністративний корпус, зведена всередині XIХ століття. На момент візиту у закладі проходили реабілітацію 91 дитина віком від 4 до 15 років. 

Читайте також: "Мінус" медицині та "плюс" освіті: Які субвенції уряд Гончарука скоротив на Кропивниччині

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"