"Олександрія" на турецькому зборі перемогла казахів

На зборах у Белеку олександрійці розпочали гру першим номером, одразу притиснувши гравців "Кайсара" (Казахстан) до власних воріт

"Олександрія" на турецькому зборі перемо…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ФК "Олександрія".

Протягом 10 хвилин від початку матчу казахська команда змушена грати на відбій, іноді атакуючи флангами. Команда Володимира Шарана контролює м’яч. 20 хвилин позаду. Гра поступово вирівнюється.

На 39 хвилині Євген Протасов відкриває рахунок в цьому поєдинку — 1:0. Перший тайм завершено. Другий тайм команди розпочинають активно. М’яч майже не затримується в центрі поля, багато передач, багато боротьби, проходів флангами. Олександрійці продовжують контролювати гру, намагаючись пресингувати суперника. Гравці "Кайсара" не відсиджуються в захисті, але попереду нічого не виходить. Арбітр сигналізує про завершення цього матчу. 1:0.

Наступний контрольний матч відбудеться у четвер, 6 лютого. Суперником "Олександрії" буде болгарський клуб "Левські" (Софія).

Нагадаємо, президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів про плани свого клубу.