"Олександрія" на турецькому зборі перемогла "Пюнік"

Матч пройшов під час тренувального збору в Аланії (Туреччина) 26 січня

"Олександрія" на турецькому зборі перемо…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ФК "Олександрія".

Обидві команди розпочали гру активно. Було багато боротьби в центрі поля. Більш переконливіше виглядали олександрійці, одна з атак яких закінчилася взяттям воріт.

На 11 хвилині Денис Устименко відкриває рахунок в цьому матчі. Футболісти "Пюніка" атакують, намагаючись пройти флангами, але підопічні Володимира Шарана в захисті грають надійно. На 23 хвилині чергова атака олександрійців закінчується голом. Його автором стає Денис Безбородько — 2:0.

На 29 хвилині вірменці скорочують відставання, завдяки автоголу Антона Шендріка — 2:1. До кінця першого тайму обидва клуби створюють по декілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Гра в цілому рівна.

На початку другого тайму "Олександрія" забиває третій гол. На 47 хвилині, після удару Тейшейри в дальній від воротаря кут, Артем Сітало, який перебував в штрафному майданчику, підставляє ногу, забиваючи м'яч в порожні ворота "Пюніка" — 3:1.

На 59 хвилині Дмитра Шастала збивають в штрафному майданчику суперника. Пенальті. Пробиває Максим Третьяков — 4:1. На 68 хвилині гравець "Пюніка" Артак Едігарян скорочує відставання 4:2.

Вже за декілька хвилин олександрійці знову відзначаються голом. Цього разу його автором став Артем Сітало — 5:2. До кінця другого тайму рахунок залишився незмінним.

Нагадаємо, "Олександрія" підписала трьох новачків.