Шен Пуер проти Шу Пуера

Чай не дарма називають напоєм довголіття

Журналіст відділу новин
Шен Пуер проти Шу Пуера…
Ілюстративне фото

У давнину його вважали справжнім цілющим зіллям, і сьогодні багато хто зважується купити чай завдяки його чарівному смаку, що бадьорить, передає Depo.ua.

Одним із найвідоміших китайських чаїв є пуер-чай.

Пуер – диво із землистим ароматом

Особливе штучне старіння чайного листа дарує пуеру унікальний темно-коричневий відтінок і аромат, який неможливо сплутати з іншими. Цей чай проходить максимальну ферментацію, сильнішу, ніж зелений або звичний червоний, а далі спресовується в млинці, різні за вагою та формою.

Саме ферментація відрізняє два види цього чаю: Шен та Шу Пуер. Обидва містять унікальний комплекс вітамінів, мінералів, антиоксидантів, амінокислот та поліфенолів, а значить:

  • зміцнюють імунітет;

  • допомагають скинути вагу та нормалізують обмін речовин;

  • допомагають вивести із організму токсини;

  • знижують рівень "поганого" холестерину;

  • позитивно впливають на мозкову активність за рахунок мінералів у складі;

  • борються із вільними радикалами завдяки антиоксидантам;

  • знімають втому, підвищують концентрацію та працездатність завдяки солідному вмісту теїну (чайного кофеїну).

І Шен і Шу Пуер корисно пити в першій половині дня, регулярно, але не роблячи їх єдиним уживаним напоєм: вони все ж таки містять багато кофеїну.

Купити пуер: який?

Попри численні загальні властивості, два види пуеру відрізняються один від одного.

Отже, Шен Пуер:

  • Може перебувати у процесі ферментації від 10 до 50 років: процес триває навіть після пресування та пакування чаю. Високоякісний Шен прийнято подавати на весілля або на честь народження дитини: за витриманий чай через 10-20 років можна отримати невеликий стан!

  • Шен довго дозріває та допомагає довше зберегти молодість своїм поціновувачам. Секрет полягає у великій кількості флавоноїдів та поліфенолів: це природні антиоксиданти. Їх у Шен Пуері вдвічі більше, ніж у Шу, проте вони обоє успішно борються з вільними радикалами та ознаками старіння.

  • У Шені може бути більше кофеїну, ніж у Шу, тому його не рекомендується вживати на порожній шлунок при проблемах із ШКТ та сечокам'яної хвороби, а вечорами – людям з гіпертонією.

Що потрібно знати про Шу Пуера?

Це чай із прискореною ферментацією методом вологого скиртування. Шу ефективно знижує рівень холестерину завдяки галовій кислоті. Також чай містить багато вітаміну Е, який позитивно впливає на судини, стан волосся, нігтів та шкіри, а також на нервову та сечостатеву системи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme