Спортсмени, землевласники і двійники: Хто йде в Раду від 102 і 103 округу на Кропивниччині

Подейкують, що виборчі округи №102 та №103 "злили" під певних кандидатів. Тим часом громадські активісти фіксують порушення

Depo.Кропивницький  з’ясовував, що відомо про здобувачів мандатів депутатів ВР.

Одномандатний виборчий округ №102 

Центр виборчого округу місто Знам’янка (Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони).

На знам’янському окрузі претендують на мандат парламентаря 17 кандидатів. Тут сісти в крісло народного депутата бажають юристи спортсмени та бізнесмени.

Олег Вєтров. Народився 4 грудня 1973 року в смт Новгородка Кропивниччини, освіта вища. Вєтров директор професійно-технічного училища № 36, член "Аграрної партії України". Проживає в смт Новгородка Новгородківського району області. Йде в парламент від "Аграрної партії України". Співініціатор проекту "Захисник Кіровоградщини", директор спортивно-патріотичного клубу "Егіда". Громадянська мережа "ОПОРА" зафіксувала агітаційні плакати без вихідних кандидата Вєтрова та написала заяву у правоохоронні органи. 

Олексій Волохов. Народився 29 травня 1989 року в місті Світловодськ Кропивниччини, освіта вища, адвокат адвокатського об’єднання "Ес Ел Ей", безпартійний, проживає в місті Світловодськ, самовисування. Має власний сайт, де проводить агітацію. З 2006 по 2012 рік навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав диплом магістра за спеціальністю "Міжнародне право" та здобув кваліфікацію юриста-міжнародника, перекладача з англійської мови. Працював аудитором у Рахунковій палаті. Є віце-президентом Громадської організації "Асоціація докторів філософії".

Павло Дейнеко. Народився 30 червня 1996 року в селі Верблюжка Новгородківського району Кропивниччини, освіта вища. Тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в селі Верблюжка Новгородківського району області. Йде в парламент від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода".  Дейнеко правозахисник. Зокрема брав участь у резонансному процесі за позовом депутата-однопартіця Максима Деската: був представником Деската в суді, коли той вимагав скасувати рішення облради, яким було погоджено клопотання ТОВ "Українські рідкісні метали" щодо надання спецдозволу на розробку Полохівського родовища літієвих руд, корисної копалини загальнодержавного значення. Був довіреною особою кандидата у президенти Руслана Кошулинського (ВО "Свобода") по 102 округу.

Олесь Довгий. Народився 1 листопада 1980 року в місті Києві, освіта вища. Безпартійний, проживає в Києві, самовисуванець. На місцевих виборах 2006 року Довгий пройшов до Київської міської ради від Блоку Леоніда Черновецького. Був секретарем столичної міськради (2006—2011). Народний депутат України, обраний по №102 округу. Входить до складу депутатської групи "Воля народу".

Сергій Зінченко. Народився 20 вересня 1956 року в місті Краматорськ Донецької області, освіта вища, пенсіонер, член ПП "Національний корпус", проживає в місті Світловодськ, самовисування. Був добровольцем в АТО.

Богдан Курудз. Народився 5 вересня 1990 року в місті Черкасах. освіта вища, керівник проекту громадської організації "ПП "Слуга народу", безпартійний, проживає в місті Шпола Шполянського району Черкаської області, судимість відсутня, самовисування.

Андрій Лаврусь. Народився 2 жовтня 1988 року в смт Олександрівка Олександрівського району Кропивниччини, освіта вища. Директор Кропивницького обласного контактного центру, безпартійний. Проживає в смт Олександрівка, яка входить в цей округ. Йде в Раду самовисуванням. Балотується тут вдруге. Лаврусь – засновник Центральноукраїнського антикорупційного офісу, часто викладає відеокоментарі на своїй сторінці в "Фейсбук" стосовно різних кримінальних справ. Нещодавно в ефірі телеканалу "Прямий" заявив, що 102 округ "злили", бо представник "Слуги народу" киянин Артем Петрощук, з його слів, на окрузі не буває. Лаврусь каже, що не тільки цей округ "злили". Громадянська мережа "ОПОРА" заявила, що Лаврусь – у числі кандидатів-самовисуванців, котрі використовують кольори та символіку партії "Слуга народу". Також "ОПОРА" зафіксувала агітаційні плакати без вихідних Андрія Лавруся та написала заяву в правоохоронні органи. 

Сергій Лібега. Народився 20 липня 1982 року в селі Корчівка Овруцького району Житомирської області, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", від неї і йде до Верховної Ради. Проживає в місті Києві. У 2014 він балотувався по мажоритарці від "Народного фронту". Був довіреною особою в області кандидата на посаду президента України Юлії Тимошенко на минулих виборах. Заявив, що Кропивниччина буде базовим регіоном для "Батьківщини" на парламентських виборах. У 2017 році став видавцем обласної газети "Центральна Україна".  Це видання містить агітаційні та іміджеві матеріали про партію "Батьківщина" та її місцевих представників і представниць.

Дмитро Молодченко. Народився 14 жовтня 1975 року в Кропивницькому, освіта вища. Має дві спеціальності – інженер з управління повітряним рухом та юрист. Пропрацював у лавах міліції 14 років. Заступник голови Знам’янської районної ради. Потрапив на посаду як депутат від "Опозиційного блоку". Член політичної партії "Опозиційна платформа –  за життя", від якої і йде у парламент. Проживає в місті Кропивницькому. 

Георгій Назаренко. Народився 14 серпня 1990 року в місті Черкасах, освіта вища, інженер комунального підприємства "ВодГео", безпартійний. Проживає в місті Черкасах, самовисування. В Громадянській мережі "ОПОРА" розповіли, що в одному з випусків газети "Зе! Президент. ПП Слуга народу" надрукували заклики підтримати кандидата Георгія Назаренка та його портрет. Хоча в інформації до ЦВК Назаренко не вказував, що має причетність до партії "Слуга народу".

Ігор Павленко. Народився 19 червня 1983 року в місті Зіньків Полтавської області, освіта вища. Тимчасово не працює, член політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", від цієї політ сили і йде у парламент. На громадських засадах він є помічником нардепа Дмитра Лінька. Проживає в місті Кропивницькому.

Артем Петрощук. Народився 13 жовтня 1983 року в місті Києві, освіта вища, адвокат адвокатського об’єднання "Горпинченко, Петрощук і Партнери", безпартійний, проживає в місті Києві. Висуванець ПП "Слуга народу". Громадянська мережа "ОПОРА" зафіксувала агітаційні плакати без вихідних даних кандидата Петрощука та написала заяву у правоохоронні органи. 

Олена Плугіна. Народилася 22 лютого 1972 року в місті Дебальцево Донецької області, освіта загальна середня. Керівниця проекту громадської  організації "ПП "Слуга народу", але безпартійнa. Проживає в місті Черкасах. В Раду йде самовисуванням.

Володимир Похілов. Народився 24 квiтня 1981 року в місті Світловодськ Кропивниччини, освіта вища. Закінчив Харківську державну академію фізичної культури у 2004 році за спеціальністю "Олімпійський і професіональний спорт". За кваліфікацією викладач фізичного виховання, тренер з боксу. У 2007 році в Харківському виші здобув спеціальність психолога. На місцевих виборах чиновник обраний депутатом Світловодської міськради від БПП. Заступник голови Світловодської районної державної адміністрації. Член Політичної партії "Європейська Солідарність", від неї і йде у парламент. Проживає в місті Світловодськ. Є президентом Світловодської федерації з хортингу.

Віталій Тетяниченко. Народився 10 квітня 1976 року в місті Світловодськ Кропивниччини, освіта вища, директор, ТОВ "Світловодська юридична група", безпартійний, проживає в місті Світловодськ, самовисування. Як депутат місткої ради виступив ініціатором проекту про недовіру міському голові Світловодська  Валентину Козярчуку.

Роман Холявка. Народився 28 травня 1980 року в місті Знам’янка Кропивниччини, освіта вища, директор, ТОВ "Зерностандарт", безпартійний, проживає в місті Знам’янка. Його висунула в парламент – ПП "Опозиційний блок".

Олег Чорний. Народився 6 сiчня 1969 року в селі Плоске Знам’янського району Кропивниччини, освіта вища, заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи 57 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України, безпартійний, проживає в селі Петрове Знам’янського району області, самовисування.

Одномандатний виборчий округ №103 

Центр виборчого округу місто Олександрія (Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони).

На олександрійському окрузі намагаються здобути мандат нардепа 13 кандидатів. Серед них є і кандидати-"двійники".

Віталій Бездуган. Народився 29 березня 1981 року в місті Дніпропетровську, освіта вища. Директор ТОВ "Українське біоджерело". Член політичної партії "Українське об’єднання патріотів – Укроп", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, самовисування. Є депутатом Долинської міської ради Кропивниччини.

Олег Воронько. Народився 15 травня 1974 року в місті Світловодськ Кропивниччини, освіта вища. Тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Світловодськ. Йде в Раду від ПП "Слуга народу". Має сторінку на "Фейсбуці", де рекламує себе і політсилу президента. Активно приймає участь у місцевих заходах території.

Роман Дамченко. Народився 22 вересня 1981 року в селі Головківка Олександрійського району Кропивниччини, освіта вища. Директор ТОВ "ТД Дамко", безпартійний, проживає в селі Головківка Олександрійського району області, самовисування.

Віталій Журавльов. Народився 9 березня 1965 року в місті Олександрія Кропивниччини, освіта вища. Є заступником директора ТОВ "Віджі груп Україна". Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", від цієї політичної сили і йде в парламент. Проживає в місті Олександрія. Є керівником олександрійського партійного осередку "Батьківщини".  

Сергій Коваленко. Народився 28 жовтня 1969 року в місті Олександрія Кропивниччини, освіта вища. Закінчив Одеський державний університет ім. І. Мечникова. За освітою філолог, викладач німецької мови та літератури. Працював піонервожатим, вчителем, директором  Олександрійської школи-ліцею №20. Коваленко – заслужений працівник освіти України.  Поки ще перший заступник голови Кропивницької обласної державної адміністрації. Член політичної партії "Європейська Солідарність". Від цієї політсили і йде у парламент. Проживає в місті Олександрія.

Сергій Коваленко. Народився 9 сiчня 1974 року в місті Котовськ Одеської області, освіта вища. Керівник проектів, ГО "БФ" Слуга народу", безпартійний. Проживає в Києві, самовисування. Повний тезка чи, як то кажуть, двійник першого заступника голови ОДА з'явився на окрузі в передостанній день реєстрації ЦВК. За інформацією ЗМІ, перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко написав заяву до поліції через те, що Центральна виборча комісія зареєструвала у цьому ж окрузі його повного тезку.

Олег Нечипоренко. Народився 10 квiтня 1967 року в селі Щасливе Олександрійського району Кропивниччини, освіта вища. Тимчасово не працює. Є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", від неї і йде в парламент. Проживає в місті Олександрія. У 2015 році хотів зареєструватися кандидатом на пост міського голови Олександрії від партії "Свобода". Але міськвиборчком відмовив  йому у реєстрації через відсутність у офіційному рішенні партійної конференції "Свободи" про висунення на посаду міського голови О. Нечипоренка підпису, ініціалів та печатки уповноваженої особи, яка має підписувати зазначений документ. У 2014 році воював у складі 9-го батальйону 30-ї окремої механізованої бригади. Восени 2014 року під час виконання бойового завдання під Волновахою Нечипоренко отримав травму ключиці, пройшов в Олександрії курс реабілітації. В липні 2015 року повертався до лав українського війська.  

Олександр Поворознюк. Народився 6 березня 1971 року в селі Новомануйлівка Петрівського району Кропивниччини, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Агрофірма П’ятихатська", безпартійний, проживає в смт Петрове Петрівського району області, самовисування. Спонсор ФК "Інгулець".

Сергій Ратенко. Народився 16 грудня 1976 року в селищі Приютівка Олександрійського району Кропивниччини, освіта вища. Він фізична особа – підприємець. Член "Радикальної партії Олега Ляшка", від цієї політсили йде у парламент. Є депутатом обласної ради від "Радикальної партії Олега Ляшка". Проживає в місті Олександрія.

Максим Собко. Народився 24 серпня 1990 року в місті Києві, освіта вища, директор СФО "Россолан". Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Проживає в селі Марфівка Долинського району області, самовисування.

Олександр Федосов. Народився 12 сiчня 1977 року в місті Олександрія Кропивниччини, освіта вища, директор ТОВ "Тех Маш-сервіс", член політичної партії "Ліва опозиція". Проживає в місті Олександрія, самовисування.

Роман Холін. Народився 17 сiчня 1984 року в смт Добровеличківка Добровеличківського району Кропивниччини, освіта вища. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Добровеличківської районної державної адміністрації, безпартійний, проживає в смт Добровеличківка. У нардепи йде від "Опозиційного блоку".

Степан Цапюк. Народився 26 січня 1954 року в селі Бринь Галицького району Івано-Франківської області, освіта вища. Чинний Олександрійський міський голова, котрий неодноразово переобирався на цю посаду (в 1998–2006 роках і з 2010 року). Член партії Трудова Україна у 1998–2005 роках та партії регіонів у 2005–2014 роках. Був вірним багаторічним "штиком" останньої та народним депутатом України V скликання. Член політичної партії "Опозиційна платформа – за життя" від неї і йде у парламент. Проживає в місті Олександрія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook