Таргани та неправильне зберігання їжі: У Знам'янці закрили піцерію

У Знам'янці закрили піцерію через наявність тарганів та недотримання правил зберігання продуктів

Таргани та неправильне зберігання їжі: У…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу Держспоживслужби.

За інформацією, під час заходу державного нагляду встановили, що в піцерії для приготування страв використовують продукцію власного домашнього виробництва (консервовані помідори, перець, огірки), що заборонено. На деякі харчові продукти відсутні супровідні документи, а в постачальників продукції не підтверджено наявність державної реєстрації або експлуатаційного дозволу.

На потужності відсутні калібровані термометри для контролю за температурним режимом в морозильних та холодильних камерах. Сири "Фета", "Радомер", "Горгонзола" зберігаються в морозильній камері за температури -18ᴼС при вимозі виробника від +2 до +6ᴼС. Масло вершкове зберігається за температури +7ᴼС при необхідних від 0 до -5ᴼС. Паста томатна зберігається на потужності при кімнатній температурі +22ᴼС, в той час як необхідна температура зберігання не вище +8ᴼС. Недотримання температурних режимів зберігання харчових продуктів може призвести до розмноження в них мікроорганізмів та формування токсинів.

Також встановлено порушення товарного сусідства. Так в одній морозильній камері нерозмежовано зберігаються сире м'ясо курки, лід для коктейлів, заморожені ягоди, сир. В мийному цеху відсутнє зонування, а саме: чисті тарілки для видачі страв розміщуються на полиці поруч з контейнером для відходів.

До того ж під час перевірки було встановлено наявність у закладі тарганів, що не підтверджує ведення боротьби зі шкідниками.

Враховуючи все зазначене, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надало суб’єкту господарювання припис про усунення виявлених порушень, невиконання вимог якого тягне застосування штрафних санкцій. Обіг потенційно небезпечної харчової продукції в закладі було припинено. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"