Боксер-юніор з Кропивницького став бронзовим призером Всеукраїнського турніру з боксу

Вихованець кропивницької ДЮСШ №1 став бронзовим призером Всеукраїнського турніру з боксу

Боксер-юніор з Кропивницького став бронз…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради Кропивницького.

Впродовж п’яти днів із наприкінці серпня у Кропивницькому, в спортивній залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка тривав ІV Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Павловича Звєрєва.

Турнір організований за співпраці обласної федерації боксу, управління молоді та спорту міської ради  Кропивницького і обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

У змаганнях взяли участь 54 спортсмени із 12 команд, у т. ч. 12 боксерів із Кропивницького. Вихованець комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1" управління молоді та спорту міської ради Дмитро Піть став бронзовим призером змагань у ваговій категорії 91 кг.

Нагадаємо, що Нагадаємо, що юні спортсмени з Кропивницького стали переможцями зонального чемпіонату України з боксу.