Мати зниклої Діани Хріненко розповіла, що у фатальну ніч дівчина сама йшла додому через ревнощі хлопця

В ефірі ток-шоу "Стосується кожного" Олена Хріненко з села Суботців Знам'янського району розповіла подробиці про зникнення своєї 16-річної доньки у ніч на 25 серпня

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на ток-шоу "Стосується кожного" на телеканалі "Інтер".

Жінка розповіла про характер криків, які чув хлопець Діани, коли вона поверталася зі святкування Дня Незалежності. За її словами істеричний крик тривав 3-4 секунди. Потім почалося якесь шарудіння. Але це не був звук дверей автівки, які закриваються. Мати спочатку подумала, що Діана кудись побігла і звідти було чутно шарудіння. Потім вирішила, що телефоном шаруділи об одяг.

Також Олена Хріненко розповіла, що хлопець Діани обирав, кому дозволяє проводжати кохану дівчину, а кому - ні. Але однокласник, з яким було дозволено йти дівчині, перебрав з алкоголем та заснув на лавці. Інший знайомий запропонував провести її, але відмовилася вже сама Діана, бо хлопець ревнував саме до цього її друга. Подруги при цьому пішли зі святкування раніше.

Олена Хріненко додала, що у поліції було два підозрюваних, але на думку матері, злочин скоїли не ці люди. Вона аргументує тим, що це просто "гастролери", раніше судимі, які приїхали у село скоювати крадіжки. За півтори доби їх затримали. Тепер один з чоловіків відбуває новий термін за крадіжку, інший - на волі.

Нагадаємо, працівники поліції не припиняють пошуки неповнолітньої дівчини навіть попри докази, що вказують на її вбивство. Влітку до пошуків долучились жителі села, поліція, рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Вони знайшли розбитий закривавлений телефон дівчини. Пізніше у поліції розповіли про прикраси, які були на Діані Хріненко в момент зникнення.

Кропивницька поліція встановлює, чи знайдені у землі останки належать Діані Хріненко.

Поліція Кропивниччини оприлюднила подробиці щодо знайдених останків: не виключають, що то Дiана Хрiненко.

Експертиза останків, знайдених на Кропивниччині неподалік місця зникнення Діани Хріненко, триватиме більше місяця.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький